Ogłoszenie

Spis itemów dla każdej profesji nadal jest tworzony ! Obecnie posiadamy spis dla Maga (broń pomocnicza i płaszcze).

#1 2010-07-29 20:41:13

Qrikac

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 34
Punktów :   

Witaj w Margonem

Cześć Napiszę pokrótce czego możecie spodziewać się po Margonem. Zaczniemy od samego cytatu ze strony głównej Margonem [http://www.margonem.pl] :

Witajcie w świecie gry Margonem, największej polskiej graficznej grze MMORPG! Margonem to prężnie rozwijający się świat, pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat w którym nieustannie czekają na ciebie nowe zadania do wykonania, a gracze z całej Polski chętnie się z tobą zmierzą w pojedynkach grupowych. Na co jeszcze czekasz? Włącz się do Gry!

Taki opis, a jak zachęca do Gry .
Przejdźmy dalej. Teraz Profesje, w które można się wcielić :

Wojownik - charakteryzuje się duża siłą, a co za tym idzie duża ilością punktów życia. Ulubioną bronią wojownika są duże ciężkie miecze dwuręczne, aczkolwiek potrafi również walczyć mieczem jednoręcznym, półtoraręcznym i tarczą.

Łowca - wyróżnia się tym, że posiada najdalszy atak dystansowy - wojownik potrzebuje dwóch tur ruchu by podejść na odległość zadania ciosu. Potrafi być bardzo zabójczy, przebija pancerz przeciwnika albo powoli go zabija trucizną w strzałach.

Tancerz ostrzy - wojownik specjalizujący się w walce z użyciem dwóch broni jednocześnie. Jest bardzo szybki, częściej robi uniki, jednak okupuje to słabszym niż wojownik pancerzem i mniejszym życiem.

Mag - cechuje się największym intelektem spośród wszystkich profesji. Najchętniej walczy dystansowo laskami i różdżkami magicznymi, dzięki którym może zadawać bardzo mocne ciosy magiczne na odległość.

Paladyn - profesja ta to połączenie wojownika władającego mieczem oraz maga rzucającego zaklęcia. Walczy prawie zawsze z tarczą, co czyni go najbardziej defensywną profesją w grze, a dodatkowo zadaje obrażenia i magiczne i fizyczne.

Tropiciel - połączenie maga i łowcy, używa łuków wzmocnionych magią, a nie tradycyjną trucizną jak u łowcy. Dodatkowo może używać magicznych zdolności, które są dla łowcy niedostępne.

Hmmm... I to by było na tyle, a i jeszcze wspomnę o Konkursach jakie organizuje Margonem
Jeśli nie wiecie co i jak w Margonem to zajrzyjcie tutaj - http://pomoc.margonem.pl/


Margonem jest Świetną Grą !!!

Offline

 

#2 2011-02-20 13:00:18

csuta

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witaj w Margonem

No No pomysłwy opis postaci ja gram łowcą 60lvl Zorza Deremol


http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1993960 mój profil
Margonem to fajna gra ale dużo Nooobów gra i sie Margo rbi do dupy ale ja gram i będę grać

Offline

 

#3 2011-04-19 14:00:03

nacik1312

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w Margonem

hej jestem tu nowa, co sie na tej stronie robi?

Offline

 

#4 2011-07-26 18:38:19

NeRo

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w Margonem

nacik1312 napisał:

hej jestem tu nowa, co sie na tej stronie robi?

Tu się pisze i gada o Margo

Offline

 

#5 2012-08-02 22:46:45

tojota

Początkujący

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w Margonem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nasiona marihuany budowa domów drewnianych murowanych rekrutacja żłobek sosnowiec